Bývanie

Premiѐre – investícia, ktorá dáva zmysel

Hľadáte zaujímavú investičnú možnosť v Bratislave? Ak cielite na nehnuteľnosti, máme pre vás atraktívny tip – obytný komplex Premiѐre v bratislavskom Starom Meste. Prečo sa oplatí zainvestovať práve sem?

Premiѐre rečou čísel

Projekt Premiѐre nabral reálne kontúry. Rozkladá sa na 23 podlažiach, kde nájdete byty, štúdiá i apartmány s vlastnou terasou, lodžiou či balkónom. Ich pridanou hodnotou sú krásne výhľady na Staré Mesto prakticky z ktoréhokoľvek podlažia. Pokiaľ ide o rozlohu obytných jednotiek, Premiѐre dokáže ponúknuť jednotky s rozlohou niečo nad 30, ale aj viac ako 120 metrov štvorcových. Ideálny priestor pre singles, páry i rodiny s deťmi, čo poviete?

Staré Mesto – sen mnohých Bratislavčanov

Takýto zaujímavý byt na predaj v Bratislave si môžete obzrieť na Šancovej ulici. Áno, doslova obzrieť, môžete sa totiž objednať na prehliadku vzorového bytu. Na Šancovu ulicu určite trafíte, vyznačuje sa veľmi dobre riešenou infraštruktúrou a skvelým napojením prakticky na všetky dôležité bratislavské ťahy. Pamätajte, že je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Spravte si výlet do Starého Mesta a navštívte aj okolie objektu, aby ste lepšie vstrebali a pochopili prednosti bývania v komplexe Premiѐre.

Výborná občianska vybavenosť a príjemné prekvapenie v podzemí

Moderné byty v Bratislave by však mali ponúknuť viac, ako „len“ svedomité remeselné vypracovanie. Dôležitá je aj občianska vybavenosť ich okolia. Premiѐre exceluje aj v tomto prípade, veď v pešej dostupnosti od bývania nájdete obchody, reštaurácie, miesta na oddych a mnoho ďalších príjemných a užitočných momentov. Určite oceníte aj trojpodlažné parkovacie priestory v podzemí, ktoré ponúknu desiatky parkovacích miest a nabíjacie stanice pre elektromobily.