Prepravujte a skladujte profesionálne – zadovážte si plastové prepravky a euro prepravky

Schoeller Allibert je dodávateľ profesionálnych plastových prepraviek a kontajnerov pre mnoho priemyselných odvetví, aj pre poľnohospodárstvo. Plastové prepravky dodáva ako euro prepravky aj tzv. non euro prepravky. Pre poľnohospodárstvo, retail, poolingové služby, priemyselnú výrobu, automobilový priemysel, potravinársky priemysel a nápojový priemysel dodáva firma Schoeller Allibert profesionálne prepravné a skladovacie riešenia. Spoločnosť ponúka široký sortiment skladacích plastových kontajnerov aj RPC pevných plastových kontajnerov. Ďalej IBC plastové kontajnery, malé skladacie prepravky, plastové prepravky zasúvacie a stohovacie, plastové palety i prepravné vozíky.

Plastové prepravky bez kompromisu

Plastové prepravky Schoeller Allibert majú vysokú nosnosť aj pevnosť. Sú prispôsobené pre jednoduchú manipuláciu, majú tvarovú stabilitu aj ďalšie vlastnosti, ktoré zefektívňujú prácu. Inteligentné riešenie plastových prepraviek dokáže zefektívňovať podnikanie a znižovať náklady. Prepravky chránia tovar, ale súčasne šetria miesto. Či už naložené, alebo prázdne a uskladnené pre ďalšie používanie. Schoeller Allibert si zakladá na ekologickosti svojich výrobkov. Tie sú preto trvanlivé a opakovane použiteľné. Ekologicky sa chovajú aj pri preprave. Dajú sa vertikálne stohovať a zasúvať jedna do druhej. Šetria tak miesto i náklady na prepravu tovaru. Prácu a manipuláciu zjednodušuje farebné rozlíšenie prepravky, jej ergonomický tvar, aj pridaná rukoväť.

Plastové euro prepravky

V prevedení „euro prepravky“ majú špeciálne normované rozmery kompatibilné s ďalšími euro výrobkami – napríklad s euro paletami. Schoeller Allibert ponúka rôzne euro prepravky: skladacie, stohovacie, zasúvacie apod. Napríklad stohovacie prepravky KTL sú univerzálne použiteľné vo všetkých odvetviach a firma ich vyrába v piatich veľkostiach. Špecialitou sú stohovacie prepravky Euroclic, ktoré majú možnosť regulácie objemu vnútorného priestoru pomocou tzv. clickboosterov.

Publikované: 26. 06. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Katka Kavová