Stavanie voliér ako koníček. Vráťte sa vďaka stavebnicu Aluhobby späť do detstva

Patríte k milovníkom vtáctva? V takom prípade by ste mali nejakého takého papagája chovať aj doma. K najpopulárnejším papagájom patrí predovšetkým obyčajné andulky, ktoré sú pre chov absolútne nenáročné a ktoré sa väčšinou správajú viac než len po jednom. Tí, ktorí sa však nebojí, často správajú aj náročnejších papagáje, a to napríklad papagája Lori alebo Žako. Pre akého papagája sa rozhodnete vy? Či už to bude ten či ten, v každom prípade mu kúpte ideálny príbytok. Ten by mal byť veľký tak, aby v ňom vták mohol roztiahnuť krídla. Aby ste však nemuseli vynaložiť svoj čas na obiehanie obchodov s chovateľskými potrebami alebo na obchádzanie zverimexov, aby ste našlit u pravú vtáčiu klietku alebo vonkajšie voliéru, hravo si ju postavte zo stavebnice Aluhobby. Je to viac než jednoduché.

Spojte hliníkové profily a ďalšie súčiastky podľa jednoduchého návodu

Stavebnica Aluhobby je úplne rovnaká ako každá taká stavebnica, na ktorú ste zvyknutí z detstva. Skrátka podľa jednoduchého návodu spojíte hliníkové profily, plastové diely a ďalšie súčiastky, ktoré síce nevytvorí niekoľkoposchodové parkovisko alebo zoologickú záhradu, akú ste stavili v detstve, ale ktoré naopak vytvoria niečo úplne iné a užitočnejšie, a síce obydlia pre vtáčie mazlčky.

Nielen vtáčie klietky a vonkajšie voliéry

Je však potrebné konštatovať, že túto vstupenku do detstva v podobe stavebnice môžu využiť nielen chovatelia vtákov, ale takémajitelé terárijných zvieratiek. Práve terária sú ďalšie na zozname, čo je možné zo stavebnice zložiť. Možno však nie ste chovateľom papagájov ani hadov či jašterov, ale ste chovateľom holubov. Chov holubov sa stal v posledných rokoch veľkým hitom, ľudia sa vracia týmto spôsobom ku svojim koreňom. V prípade, že patríte k chovateľom holubov, zo stavebnice si hravo postavte aj holubníky.

Publikované: 28. 04. 2020 / Aktualizované: 31. 07. 2023

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Katka Kavová