Zdravé kosti a kĺby pre aktívnych ľudí, športovcov aj seniorov – to je ORTOPRIM

Starnutie sa rozhodne neprejavuje iba vráskami či šedivými vlasmi. Veľa o nás vypovedá stav našich kĺbov a kostí. Trpia nedostatkom pohybu, nevhodným pohybom, ale aj jeho nadbytkom. S pribúdajúcim vekom strácajú výživu, ktorá sa nám do určitého veku v tele prirodzene tvorí. Malo by byť povinnosťou každého z nás sa o svoje kosti a kĺby celoživotne starať. Od mala, ak športujeme a vedieme aktívny život, od štyridsiatky potom už úplne pre každého. Poďte dodať svojim kostiam a kĺbom antiageing. Tri účinné látky – glukosamin sulfát 2 KCl, chondroitin sulfát a MSN. K čomu nášmu telu sú?

Zachovajte si zdravé a pružné chrupavky aj kosti

Glukosamin sulfát je prirodzenou súčasťou medzibunkovej steny našich chrupaviek. Pomáha zadržovať vodu v chrupavkách, a to spolu s chondroitin sulfátom. Chrupavky zostávajú preto mladé, pružné a dostatočne zásobené vodou. Glukosamin sulfát má antiageing účinky, ale aj protizápalový efekt. Zabraňuje vzniku osteoartritídy aj artritídy. Zvyšuje pohyblivosť kĺbneho aparátu, ale má vplyv aj na zdravie čriev. Chondroitin sulfát naviac tlmí bolesť. Zdravie kĺbov nájdete aj v látke MSN. Ide o methylsulfonylmethan, zlúčeninu s obsahom síry. Je prirodzenou súčasťou ľudského aj živočíšneho organizmu. Vyskytuje sa v kôre nadľadviniek. Externe dodávaný MSN je schopný dodať telu síru v správnej a dobre vstrebateľnej podobe. Následne pomáha vytvárať pojivové tkanivá a absorbovať živiny. Je pomocníkom v boji s artritídou, pri bolestiach kĺbov, ale rieši aj zápaly, alergie, kožné choroby a zažívacie problémy.

Trio pre zdravé kĺby v jednom produkte

Tieto tri látky podporujúce zdravé kĺby a kosti nájdete vo výživovom doplnku ORTOPRIM od českého výrobcu Naturvita. Dováža ho Happy Trade a predáva online lekáreň Greenlike.sk. Ide o osvedčený a obľúbený výživový doplnok pre aktívnych ľudí, športovcov aj seniorov. Užívať by sa mal minimálne dva mesiace. V porovnaní s inými podobnými výrobkami je za výbornú cenu a nezaťaží rodinný rozpočet. TIP: Doprajte antiageing aj svojim vlasom, pokožke a nechtom. Užívajte pravidelne výživový doplnok Biosil.

Publikované: 09. 04. 2022 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Katka Kavová