Erektilná dysfunkcia a jej riešenie

S vekom prichádza veľa chorôb a porúch, o ktorých ste v mladosti možno ani nikdy nerozmýšľali. Práve ich príchod veľmi negatívne vplýva na psychiku človeka, keďže znižujú kvalitu života a ešte k tomu akoby vám pripomínali, že už nie ste najmladší. Jednou z nich je aj erektilná dysfunkcia, ktorá je postrachom mužov nad 40 rokov. Počuli o nej asi všetci a najradšej by sa jej aj vyhli. Pravda je ale taká, že ňou trpí až polovica mužov v zrelom veku, čo so stúpajúcim vekom rastie. Ako sa jej teda vyhnúť a ako ju riešiť keď príde?

Príznaky

Erektilná dysfunkcia je jedna z tých porúch, ktoré človek okamžite spozná. Problém je ale v tom, že málokto si ju chce priznať a riešiť ju. A to je asi najväčšia chyba, ktorú muži robia. Vyhýbaním sa riešeniu si zbytočne zhoršujú kvalitu sexuálneho života. Príznaky sa líšia od štádia poruchy, ale základom je že penis sa pri sexuálnej stimulácii nedokáže dostatočne stoporiť, čo robí sex veľmi náročným, alebo až nemožným.

Liečba

Liečba erektilnej dysfunkcie najčastejšie spočíva v podávaní liekov, ktoré krátkodobo dokážu pomôcť s erekciou. Vďaka veľkej dostupnosti týchto liekov sa veľa mužov rozhodne riešiť svoje problémy bez lekára. Tam ale robia veľkú chybu, keďže práve nastupujúca erektilná dysfunkcia môže byť jedným z prejavov mnohých iných, vážnejších ochorení. Často ide o problémy so srdcovo-cievnym systémom, keďže aj neschopnosť dosiahnuť erekciu je následkom zlého prekrvenia penisu.

MerliX Perfektum

Ak tiež chcete vyriešiť svoje problémy s nedostatočným stoporením penisu, MerliX ponúka riešenie. Ich produkt dodá vášmu telu potrebné aminokyseliny, vitamíny a prírodné látky, ktoré zabezpečia že budete opäť schopní kvalitného sexu. Medzi jeho účinky patrí aj predĺženie sexuálneho zážitku, celkové zhrubnutie a spevnenie penisu a zlepšenie psychickej pohody pred sexom. Ak chcete vniesť do svojho sexuálneho života akési oživenie, MerliX vám s tým dokáže pomôcť. Prospeje to vám, ale aj vašej partnerke a teda celkovej pohode vo vzťahu. Dôležité ale je, aby ste erektilnú dysfunkciu neriešili iba pomocou Viagry, ale navštívte aj lekára pre prípad iných ochorení alebo vyskúšajte neškodné prípravky.

Publikované: 22. 05. 2019

Kategória: Zdravie

Autor: Katka Kavová