Masáže prírodnými olejmi vedia uľaviť od bolesti. A nielen to

Problémy s bolesťou chrbta trápia aspoň občas každého. Aj keď nemusí ísť o vážny stav, vedia nám veľmi zásadne znepríjemniť život. Pomôžu masáže – najlepšie s prírodnými masážnymi olejmi. Bolesti krčnej chrbtice sa objavia trebárs len kvôli nesprávnemu vankúšu či nevhodnej teplote v spálni. Bolesť úponov ramena zas spôsobí napríklad nevhodná pozícia sedenia pri počítači, alebo nevhodné počítačové pomôcky, predovšetkým myš. Vždy je nutné tieto príčiny bolesti odstrániť a na akútnu bolesť aplikovať masáž. Masáže sú užitočné aj pre navodenie psychickej pohody. Niekedy sa cítime v nepohode, trpíme stresom, alebo len nepríjemnou nervozitou. Prvou pomocou je opäť masáž – či už domáca, väčšinou partnerom, alebo v profesionálnom masážnom salóne.

Prírodné masážne oleje pre zdravú masáž

Na trhu je veľké množstvo rôznych výrobkov, ktoré sa predávajú ako masážne. Nášmu telu ale vôbec prospievať nemusia. Často obsahujú rôzne chemické látky a ich základ tvoria minerálne oleje. Nenechajte sa spliesť, neznamená to, že sú bohaté na minerálne látky, ale že ide o ropné produkty. Na kvalitnú a zdraviu prospešnú masáž sú potrebné prírodné masážne oleje. Také nájdete v sortimente značky Hristina.

Hristina – prírodná kozmetika z Bulharska

Hristina je značka bulharskej prírodnej kozmetiky, ktorej recepty sa dedia z generácie na generáciu. Vďaka unikátnej technológii miešania vody a prírodných olejov, masiel a bylinných extraktov, dokáže ponúknuť zdravie z prírody bez jedinej kvapky chémie.Výsledkom sú účinné kozmetické produkty na pleť, telo i vlasy, vrátane prírodných masážnych olejov. Medzi nimi nechýbajú ani rôzne špeciality, ako je napríklad prírodný masážny olej magnézium, ktorý pôsobí proti únave, vyčerpaniu, hodí sa proti svalovým kŕčom, nervozite, depresiám a podporuje taktiež imunitný systém. Olej má pri masáži schopnosť obnovovať normálnu hladinu horčíku v tele. Keďže až tretina populácie trpí jeho nedostatkom, je masážny prírodný olej s horčíkom veľmi užitočným pomocníkom.

Prírodné oleje aj pre intímne chvíľky

Masážne oleje sú vhodné samozrejme aj pre masáže erotické. Dopriať si ich môžete napríklad vo vani. Poslúžia k masáži, aj ako zdravý lubrikant. Obľúbený je napríklad erotický masážny olej čokoláda. Špecialitou pre erotické chvíľky sú masážne sviečkyAj tie Hristina vyrába z prírodných surovín. Sviečka sa zapáli a ihneď začne nádherne voňať. Vosk nevyhorí, iba sa rozpustí. Takže si ho po chvíľke nalejete do dlaní a môžete začať masírovať.

Publikované: 21. 10. 2019

Kategória: Zdravie

Autor: Katka Kavová