Máte už dosť chrípkových rutín? Skúste Hesperutin!

Všetci dobre vieme, ako veľmi sú dôležité vitamíny pre ľudské telo a organizmus. Pomáhajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a celkovo k zdravému bytiu. Ak vás už nebaví počúvať to, že by ste mali jesť kopec ovocia a zeleniny (možno vám to nechutí alebo máte alergiu), mali by ste vedieť, že vitamíny nájdete aj vo výživových doplnkoch, ktoré môžete užívať na dennej báze. Vitamíny a minerály vám môžu pomôcť pri viacerých ťažkostiach, neváhajte ich dopĺňať pri detoxikácii tela, stresu, únave či ako prevenciu pred nachladením či chrípkou. Dnes už všetci čelíme pandémii koronavírusu a v boji proti nej sa musíme udržiavať v zdraví. Zvýšený príjem vitamínov do nášho tela nám v tom môže napomáhať. Samozrejmosťou je vitamín C, D a mnohé ďalšie, ktoré pomáhajú pri udržiavaní silného imunitného systému.

V zdravom tele je aj zdravý duch

Ak chcete ostať naozaj zdraví, neváhajte skúsiť výživové doplnky ako zdroj vašich vitamínov. Jedným z nich je aj Hesperutin. Jedna tableta obsahuje stodvadsať mg vitamínu C, dvanásť mg rutinu a bioflavonoidy z citrusových plodov. Tieto tablety nájdete ako produkt spoločnosti NATURVITA, ktorá je známa produkciou zdravých výživových doplnkov na českom a slovenskom trhu, na internetovej stránke eshopu greenlike.sk. Odporúčaná denná dávka je jedna tableta, toto množstvo by sa nemalo zvyšovať a odporúča sa, aby ste tabletu po užití zapili dostatočným množstvom vody.

Žiadna náhrada rozmanitej stravy

Ovocie a zeleninu nenahradí úplne nič, ale aj napriek tomu sú prírodné produkty odporúčané mnohými odborníkmi a lekármi. Ich užívanie vám nenahradí plnohodnotnú stravu, ale pomôže vám pri budovaní silného imunitného systému. Neváhajte a staňte sa odolnými voči prechladnutiu, chrípke či únave. Výber je len na vás.  

Publikované: 09. 11. 2021 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Katka Kavová