Čo robiť, keď potrebujeme previezť niečo väčšie do Anglicka?

Sme stále mobilnejšími. Hranice už dávno takmer neexistujú pre naše podnikanie, ale ani pre miesto, ktoré si zvolíme pre svoj život. A preto je možné, že sa aj vy dostanete do situácie, že budete potrebovať poslať veľký balík alebo inú zásielku trebárs do Anglicka. Či sa tam budete chcieť presťahovať s celým svojim majetkom. Bežné zásielkové spoločnosti alebo pošta nemusia našim potrebám vyhovovať. Často neumožňujú prepravu veľkorozmerových zásielok a majú vyššie ceny. Túto dieru na trhu v zasielaní do Anglicka vyplnila firma Matko a Kubko Logistics LTD. Spoločnosť je schopná najneskôr do 7 dní doručiť vašu zásielku do Anglicka. Zásielka môže mať podobu dopisu, balíku, nadrozmerného balíku, ale aj tovaru na palete. Firma prepraví aj tak špeciálny tovar, ako je napríklad veterán. Zásielky si u vás vyzdvihne kuriér niekoľko dní dopredu, alebo ich máte možnosť odniesť na niektoré zo zberných miest.

Lacné balíky do Anglicka

Ceny služieb sú veľmi príjemné. Balík do Anglicka doručíte za cenu 2,20 € za 1 kg zásielky s tým, že minimálna objednávka je za 10kg balík, teda v cene 22 €. Ak posielate pravidelne väčšie balíky od 50 kg, máte dokonca každý šiesty balík zadarmo.

Keď to potrebujete opačným smerom

Matko a Kubko Logistics LTD však doručí vaše zásielky či tovar aj z opačného smeru, teda z Anglicka na Slovensko (alebo do Čiech). Ceny sú opäť veľmi ekonomické. Za 1 kg zásielky zaplatíte 1,6 libier. Najmenšia účtovaná zásielka je o hmotnosti 10 kg za cenu 16 libier.

Sťahovanie do Anglicka aj z Anglicka

Chystáte sa zmeniť miesto pobytu a sťahujete sa z Anglicka na Slovensko alebo do Čiech, či naopak. Matko a Kubko vás presťahujú. Váš nábytok, alebo osobné veci, prevezú dodávkou v objeme až 10 m3 za cenu 800 libier. Firma dbá na bezpečnosť prepravy majetku svojich zákazníkov a na sťahovaní sa viete dohodnúť veľmi rýchlo.

Publikované: 22. 07. 2019

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Katka Kavová