Najlepšie darčeky na pamiatku

Darčeky, ktoré sa spájajú s príjemne strávenými chvíľami, si prajeme asi všetci. Nie všetky druhy darčekov sa však hodia, ak chcete niekomu darovať pozornosť na pamiatku. Preto vám prinášame niekoľko tipov na darčeky plné sentimentu, ktoré poslúžia ako príjemná spomienka.

Fotokniha či fotoalbum

Čo dokáže lepšie udržať naše spomienky ako fotografie? Kvalita fotiek je vďaka dnešným smartfónom a fotoaparátom na vysokej úrovni. Stačí si len pripraviť výber najlepších fotiek, ktoré následne použijete na výrobu fotoknihy alebo vytlačíte a vložíte do fotoalbumu. Ak zvolíte druhú spomínanú možnosť, uistite sa, že vami zvolený rozmer fotiek pre tlač bude sedieť do kúpeného albumu.

Odznak

Odznaky v dnešnej dobe nie sú určené len na reklamné účely. Stačí si navrhnúť vlastný motív a po niekoľkých kliknutiach môže byť váš originálny odznak na svete. Motívom môže byť spoločná fotka alebo unikátna grafika, ktorá bude obsahovať symboly, ktoré vás spájajú.

Pri výrobe si môžete vyberať aj spomedzi rôznych veľkostí od 25 do 75 mm. Pridávať môžete aj vlastný text, vďaka čomu môžete motív obohatiť o vtipné heslo, ktoré ste spolu vymysleli. Ak potrebujete pamiatkový predmet pre viac osôb, môžete si nechať vyrobiť presný počet odznakov podľa svojich predstáv. Ak by ste chceli mať na každom odznaku meno obdarovaného, stačí pri tvorbe motívu priložiť zoznam miene, ktoré sa automaticky pridajú.

Šperk či módny doplnok

Každá žena ocení decentný prírastok do svojej šperkovnice. Šperky sú totiž univerzálnym darčekom, ktorý sa hodí v podstate na akúkoľvek príležitosť. Ak osoba, ktorú chcete obdarovať nenosí žiadne šperky, môžete zvoliť iný módny doplnok. Pre ženy môže ísť napríklad o kabelku či praktickú látkovú tašku, muži zase ocenia zaujímavú kravatu alebo unikátne manžety. Možností je veľa, stačí si predstaviť bežné outfity osoby, ktorej chcete doplnok darovať a tomu váš výber prispôsobiť.

Darčeky na pamiatku sú peknou pozornosťou pre každého, s kým ste prežili príjemné chvíle. Bez ohľadu na to, či sa lúčite na kratší alebo dlhší čas, darček je dobrý nápad vždy. Zvoliť môžete rôzne módne doplnky, praktické darčeky alebo darčeky s fotkami vašich spoločných chvíľ. Aký darček na pamiatku by bol ideálny pre vás?

Publikované: 28. 12. 2021

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Katka Kavová