Nasaďte partnerovi módne okuliare

Nechce sa váš partner nechať prehovoriť na modernejší štýl okuliarov? Vyberte a objednajte mu ich sama cez internet. Obrubu aj správne šošovky. Na internete dnes bez problémov kúpime aj okuliare. So všetkým, čo k nim potrebujeme. Nemusíte chodiť do optiky ani kvôli dioptrickým sklám. Naviac nákupy na internete vyjdú lacnejšie a je tu aj širší sortiment. Urobte vďaka nákupu okuliarov online módnu ikonu aj z vášho partnera. Aké pánske okuliare sa nosia?

Trendy muži sa neboja retro okuliarov

Hrubšie plastové obrúčky v hnedej farbe pripomínajú okuliare našich starých otcov sú veľkým hitom. Modernému vyparádenému metrosexuálovi neuveriteľne pristanú. Dodávajú mu intelektuálny výraz. Komu sa zdajú byť už príliš, vyberie si ich v čiernej farbe. Tá retro vzhľad čiastočne zmierni.

Nenápadne farebné

Pánska móda preferuje skôr nenápadnejšie farby okuliarov. Úplne na nich ale nechýbajú, len sa hrajú na skrývačku. Pestrejšie farby sú obvykle na spodnej strany rúčok. Žltá, oranžová, červená, zelená aj biela – stopové množstvo týchto farieb dokáže okuliare až neuveriteľne oživiť.

Subtílna elegancia

Jemné kovové okuliare s tenkými obrúčkami a veľmi minimalistickými rúčkami – to je ďalší trend pre pánske okuliare. Nie je žeravou novinkou, ale nemôžme ho nezmieniť. K moderným mužom dnešnej doby patrí. V e-shope https://www.okuliaroveramy.sk nájdete veľké množstvo práve týchto obľúbených modelov. Snáď najkrajšie sú od značky Crocs.

Ako kúpiť partnerovi okuliare?

Nie je to vôbec zložité. V e-shope Okuliaroveramy.sk vyberiete vhodný rám. K nemu si zvolíte aj šošovky. Budete potrebovať nahliadnuť do výsledku partnerovho vyšetrenia, alebo do vystaveného receptu. Podľa toho zistíte, aké silné dioptrie nosí. Ďalej zistite, aký typ skiel preferuje. Napríklad zafarbovacie, stenčené, antireflexné apod. Nakoniec nezabudnite na dôležitú hodnotu, ktorou je tzv. PD. Ide o vzdialenosť zreníc. Je nutná kvôli správnemu zabrúseniu šošoviek. Obvykle ju nájdete na recepte, alebo ju partnerovi zmerajte.

Publikované: 19. 04. 2020 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Móda a krása

Autor: Katka Kavová