Potrebujete viac úložného priestoru na záhrade? Vieme, ako na to

Zvyšujúce sa teploty konečne prajú aj záhradkárom, a vy sa už nemôžete dočkať až odštartujete prvé práce na vlastnej trávnatej ploche? Možno práve vám robí problém nedostatok úložného priestoru na záhrade. Nielenže garáž praská vo švíkoch kvôli obrovskému množstvu záhradného či pracovného náčinia, ale aj kolesá, pneumatiky alebo napríklad kosačka na trávu vám môže zaberať až príliš miesta. Máme pre vás skutočne jednoduché a účinné riešenie. Zaobstaraním záhradného domčeka získate dostatok úložného priestoru na všetky predmety a nielen to. Záhradné domčeky môžu slúžiť na oveľa viac praktických účelov ako by ste možno čakali. Pár z nich vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

Urobte si v tom systém

Nie je žiadnym tajomstvom, že aj keď máte dosť voľného miesta na prácu v garáži tak, ani vtedy nemusíte mať prehľad, kde práve hľadať napríklad rezný kotúč alebo posuvné meradlo. V prípade, že vaša dielňa bude dobre roztriedená, získate nielen viac priestoru na prácu, ale aj sa v nej lepšie zorientujete.

Záhradný domček vám poskytne úložný priestor aj na väčšie predmety

Zaberá vám kosačka na trávu dosť potrebného miesta v dielni? Prečo ju teda neumiestniť do záhradného domčeka? Všetky väčšie predmety, ako sú kolesá, pneumatiky, štvorkolky, kolobežky a ďalšie vám už nemusia celý rok ležať v garáži. Využite domček ako úschovňu a menšie pracovné a záhradné náčinie bez problému uschováte v dielni.

Dajte priestor vlastnej fantázii

Na záver by sme radi spomenuli, že záhradný domček nemusí slúžiť iba na skladovacie účely, ale tiež skvele zaujme pozíciu kancelárie, domácej posilňovne či študovne. Jednoducho z neho môžete vytvoriť, čo len budete chcieť.

Publikované: 27. 04. 2022

Kategória: Bývanie

Autor: Katka Kavová