PURE SLIMM proti tukom v tele aj tukom, ktoré jete v jedle

Ste jeden z veľkej skupiny ľudí, ktorých trápi to, že nemôžu schudnúť? Alebo vás čaká časť roka, kedy hojne grilujete, oslavujete narodeniny, chodíte na svadby atď., a vy sa bojíte, že značne priberiete? Možno tiež prekračujete štyridsiatku a pozorovali ste, že udržať si svoju pôvodnú postavu je čím ďalej zložitejšie… Či je to tak, alebo inak, pomôže vám PURE SLIMM chudnutie a detox, čo je doplnok stravy s klinicky preukázanými účinkami.

Chcete schudnúť výrazne, alebo len pár kíl?

Pokiaľ si chcete udržať svoju postavu pri skoncovaní s fajčením, pri zvyšovaní veku, pri oslavách… vyskúšajte PURE SLIMM ako mesačnú kúru. Ak chcete schudnúť výrazne, určite zvoľte PURE SLIMM chudnutie a detox (3 mesačná kúra). Práve tak boli koncipované aj klinické štúdie.

Prečo práve PURE SLIMM

Určite vás zaujíma bližší popis produktu a dôvody, prečo po ňom siahnuť. Jedná sa o komplexný ošetrujúci diétny program pre vaše telo, receptúra ​​je z najmodernejších patentovaných molekúl, má dostatočné množstvo účinných látok a je vytvorený špeciálne pre ženy aj mužov 21. storočia. Už nebudete počítať kalórie, počas kúry nepocítite hlad a stres, všetko prebieha prirodzene a bezpečne, budete sa cítiť fit a energicky.

Zamerané na tuky v tele aj v jedle

PURE SLIMM001 bojuje s tukmi, ktoré už máte uložené v tele. Aktivuje metabolizmus na rôznych fyziologických úrovniach, pretože odbúravanie tukov v tele sa deje rôznymi mechanizmami. Navyše funguje ako detox, pri ktorom sú zaťažené črevá, pečeň a obličky, a preto ich chráni. PURE SLIMM002 bojuje s tukmi v jedle, je špeciálnou kombináciou patentovaného nutraceutika Nutralga a glukomannánu. Nutralga je zástupcom nutraceutík ovplyvňujúcich vstrebávanie cukrov a tukov cez jednotlivé enzýmy. Obsahuje účinné látky, ktoré priamo zastavujú prácu enzýmov zodpovedných za štiepenie polysacharidov, čím z nich nemôžu vzniknúť cukry, ktoré sa potom menia na tuky. Viac informácií aj PURE SLIMM chudnutie a detox nájdete na puredistrict.sk.

Publikované: 11. 07. 2022

Kategória: Zdravie

Autor: Katka Kavová