Trápi vás zlá kvalita vlasov a nechtov? Vyskúšajte tieto doplnky stravy

Slnečné žiarenie, rovnako tak aj slaná voda, ba dokonca príliš časté umývanie. Presne kvôli týmto veciam vlasy celkom trpí. Ak sa ešte navyše pridajú stres, ochorenie, metabolické poruchy či dlhodobé užívanie liekov, prejaví sa to práve na kvalite vlasov. Hľadáte spôsob, ako vrátiť vlasom niekdajší lesk a pevnosť? Zamerajte sa na to, čo jete, a pridajte ešte aj nejaké doplnky stravy. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme, aké doplnky stravy majú blahodarné účinky na ľudský organizmus.

Doplnky stravy na vlasy, nechty a pokožku

Samozrejme okrem vyváženého jedálnička je potreba doplniť vitamíny ešte inou cestou, a to prírodnými doplnkami stravy. Prvým ponúkaným produktom je BIOSIL plus, ktorý je určený priamo na starostlivosť o vlasy, nechty a pokožku. Veľmi obľúbený je okrem iného aj ZINOK Forte, ktorý sa prejaví lepším stavom vlasov, nechtov, kostí a pokožky. Keďže obsahuje ešte vitamín B6, napomáha správnej funkcii imunitného systému.

Aké ďalšie doplnky stravy by vám nemali chýbať?

S príchodom jarného počasia prichádzajú tiež stresové situácie, únava a ďalšie neduhy. Proti únave vám pomôže čistý kofeín a výťažok z guarany menom KOFEX, ktorý sa odporúča dokonca aj vodičom na dlhšie cesty. S vyčerpaním a únavou zatočí tiež HORČÍK + B6. Prispieva k zníženiu miery vyčerpania a únavy, ale tiež zaisťuje normálnu činnosť svalov. S únavou si poradí ešte IMELO-HLOH plus Horčík. Tento prípravok okrem toho, že znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje srdcovú činnosť a správnu funkciu nervovej sústavy. Ak teda chcete investovať do prírodných doplnkov stravy, pozrite sa do internetového obchodu greenlike.sk, kde všetky vyššie spomenuté produkty zoženiete za atraktívne ceny. Spokojní budete po všetkých stránkach. Ak si navyše nebudete vedieť rady, stačí sa opýtať, personál vám s výberom doplnkov stravy pomôže.

Publikované: 20. 04. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Katka Kavová