Trikrát ÁNO pre letný bytový textil

Podobne, ako tomu bolo počas jari, i s prichádzajúcim letom prichádza množstvo novej chuti a inšpirácie dekorovať svoju domácnosť sezónnymi doplnkami, ktoré v nás vzbudzujú pocit letného obdobia. Jednou z kategórií, bez ktorých by sa domáce dekorovanie zaručene nemohlo zaobísť je i obľúbený bytový textil. A veru, i počas leta je množstvo spôsobov, ako s ním možno rozospievať leto po celom priestoru domáceho interiéru.

ÁNO pre veselé farby, netradičné kombinácie a vzorované textílie

Veľkou výhodou bytových doplnkov z textilných materiálov je ich univerzálne umiestnenie v domácnosti. Pre každú miestnosť vášho domáceho interiéru sa nájde minimálne jeden typ doplnku z textilu, ktorý miestnosť štýlovo doplní a dodá jej ten pravý letný šmrnc. Letných vzorov a farieb je na výber veru neúrekom, stačí si len vybrať tú pravú, ktorá ladí s celkovým štýlom miestnosti ako aj s farbou nábytku a podlahovej krytiny. Ak chcete priniesť do domácnosti radostnú atmosféru leta, zaručene stavte na výber veselých a energických farieb, ako je napríklad žltá či oranžová. Nezabúdajte ani na rôzne vzorované textílie a nebojte sa kombinovať i zdanlivo nekombinovateľné materiály – zaručene dodajú interiéru nový a radostný štýl.

ÁNO pre priedušné a ľahké materiály

Aj počas obdobia príjemného tepla je neoddeliteľnou súčasťou domácnosti bytový textil. Či už sú to rôzne deky, obliečky, podsedáky na stoličku, prehozy alebo rohože, i v lete majú u vás doma svoje nenahraditeľné miesto, a to z praktického i dizajnového hľadiska. Rozdielnosť medzi bytovým textilom v lete a počas iných mesiacov v roku je napríklad i v textilnom materiály. Vyskúšajte staviť na textilné doplnky do domácnosti, ktoré sú z tenších, priedušnejších materiálov.

ÁNO pre textilné doplnky do exteriéru

Dekorovanie domácnosti s bytovým textilom nemusí byť obmedzené iba na vnútorný interiér vášho domova. Textilné doplnky dokážu štýlovo a funkčne zapadnúť i do zariadenia terás, balkónov či altánkov na záhradke. Podsedáky na stoličku, deky, rohože či dokonca i menšie koberce skvelo poslúžia i v exteriéri. Aj vy tento rok vymeníte tradičné dekorácie za letné? Máte svoje obľúbené doplnky patriace do kategórie bytového textilu, ktoré dokonale ladia so štýlom vašej domácnosti a sú praktické zároveň?

Publikované: 22. 06. 2021

Kategória: Bývanie

Autor: Katka Kavová