Nožnicový párty stan: Aké prináša výhody a prečo by ste si ho mali zaobstarať aj vy?

Počuli ste už niekedy o nožnicových stanoch? Do popredia sa totiž dostávajú čoraz viac a to hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade ide o mimoriadne praktické prvky, ktoré majú široké spektrum výhod. O tom si však viac povieme v nasledujúcich riadkoch tohto článku. Tak, poďme na to!

Vo všeobecnosti platí, že nožnicový stan sa najčastejšie využíva ako servisné zázemie, pri rôznych druhoch športových podujatí a aktivít. Môže ísť napríklad o country cross, downhill, prípadne after párty, ktorá zvyčajne býva po ukončení nejakého podujatia. Nožnicový stan prináša viacero výhod a dôvodov, prečo sa ho oplatí zaobstarať. Využiť ho totiž môžete aj na záhrade, napríklad, keď si budete chcieť grilovať alebo mať oslavu na záhrade, určite sa vám takýto stan zíde.

Ochrana pred zlým počasím

Pravdepodobne ste už niekedy v živote zažili situáciu, kedy ste chceli stráviť vonku pekný čas, no v konečnom dôsledku sa zamračilo, začalo pršať alebo nepríjemne fúkať vietor. Pred týmto všetkým vás dokážu nožnicové stany, ale napríklad aj záhradný stan veľmi ľahko ochrániť. Sú totiž vyrobené z pevnej konštrukcie, čo znamená, že ich len tak niečo nerozhodí. Vydržia aj pomerne zlé podmienky, čo je veľkou výhodou. Nebudete sa tak musieť báť, že by sa celá akcia kvôli počasiu pokazila.

Rôzne veľkosti

Samozrejme, keď si budete vyberať nožnicový alebo podobný stan tohto druhu, na výber máte vždy niekoľko veľkostí a rozmerov, z ktorých si môžete vyberať. Vždy pri výbere zvážte, na čo budete daný stan používať a či sa vám tak oplatí zaobstarať väčší alebo menší. V neposlednom rade môžete zvážiť aj samotný dizajn. V ponuke totiž nájdete nožnicové, ale aj iné stany v rôznych farbách, ako je napríklad žltá, modrá, zelená alebo červená.

Publikované: 03. 09. 2023

Kategória: Bývanie

Autor: Táňa Slámová