Urobte si radosť na 365 dní v roku

Vianoce sú jedným z najkrajších období v roku, ktoré chceme zvyčajne tráviť s príbuznými alebo blízkymi. Symbolom tejto časti roka sú však aj dary a drobné maličkosti, ktoré urobia našim príbuzným radosť a spoločne prežité chvíle ešte viac spríjemnia. Tradície každej rodiny sa však od seba môžu veľmi líšiť a nákup darčekov na Vianoce preto mnohým komplikuje radostnú prípravu. Avšak, nástenný alebo stolový kalendár s fotografiami nie je iba štýlovou dekoráciou interiéru, ale aj emóciami, z ktorých sa môžete radovať celý rok! Budete nadšení, že otvoríte každú novú stránku v mesiaci a uvidíte na nej svoju obľúbenú fotografiu, prípadne spomienku z dovolenky. Je to jedinečné, pretože ste to vy!

Ako si vyrobiť vlastný fotokalendár?

Kalendár si budete môcť vytvoriť tromi spôsobmi - offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov. Kalendár s vašimi fotografiami tak bude najjednoduchším spôsob, ako vyrobiť užitočný a príjemný darček bez zbytočne veľkých nákladov. Stačí si vybrať vhodné momentky, svoj obľúbený kalendár a vložiť všetko do vami zvolenej šablóny!

Spríjemní vám každý deň

Výroba prebieha digitálnou tlačou na kvalitný papier alebo vyvolaním na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Tento druh papiera sa používa pri výrobe prémiového fotokalednára deLUXE. Je medzi kalendármi najvyššou triedou. Fotografie sú vyvolávané fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania objednávky sú 3 pracovné dni. Vďaka precíznemu spracovaniu, kvalitným materiálom a špeciálnej technike tlače budete mať na svojom pracovnom stole alebo stene spomienku na Vianoce alebo inú udalosť. Nenechajte sa zmiasť v dátumoch a ujsť si dôležité termíny a sviatky. Zvoľte si vhodný formát, veľkosť, šablónu, fotografie a kochajte sa krásou originálneho daru, s ktorým bude váš nový rok oveľa krajší.

Publikované: 10. 12. 2019

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Katka Kavová