Pánske produkty na holenie ako ideálny darček?

Hľadáte ideálny darček pre svojho priateľa, manžela, alebo kamaráta? Veľmi dobrým nápadom môžu byť produkty určené na holenie, predsa len, každý muž sa musí holiť. V tomto článku vám poradíme, aké produkty sa oplatí voliť. Hoci na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že väčšine mužov na holení až tak nezáleží, opak je pravdou. Holenie je proces, ktorý musí každý muž absolvovať minimálne raz za týždeň. Mnohí muži si svoje fúzy či brady upravujú do rozličných tvarov a moderných štýlov a takto upravená „fasáda“ si vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Každý muž vie, že kvalitné produkty na holenie sú základom úspechu. A tohto hesla by ste sa mali držať aj v prípade, že sa produkty na holenie rozhodnete darovať. Lacné žiletky a holiace strojčeky od neoverených čínskych výrobcov spôsobia viac škody ako úžitku – ťažko sa s nimi narába, pri holení dráždia pokožku a veľmi rýchlo sa otupia. Ak sa rozhodnete pre kúpu žiletky či holiaceho strojčeka, overeným riešením je značka Gilette, ktorá je u mužov jedna z najpopulárnejších. Gilette ponúka veľké množstvo rozličných modelov holiacich strojčekov, výber je tak neobmedzený.

Aký holiaci strojček voliť?

Holiace strojčeky pre mužov v zásade rozdeľujeme do dvoch kategórií – elektronických a klasických, manuálnych. Elektronické holiace strojčeky vnášajú do holenia viac možností – muž si pri nich môže zvoliť, akú výšku ochlpenia si chce ponechať. To je podstatné najmä v prípade, že muž sa nechce oholiť „dohola“, ale chce bradu len skrátiť na určitú dĺžku. Holiaci strojček sa dá použiť aj na holenie iných častí tela ako len tváre. Avšak, každý holiaci strojček má určené použitie a hoci tvárový holiaci strojček sa teoreticky dá použiť aj na holenie iných častí tela, odporúčame radšej kúpu strojčeka, ktorý je určený na daný účel. Jedine v takom prípade môžu byť dosiahnuté požadované výsledky bez nežiadúcich sprievodných javov. Klasické holiace strojčeky a žiletky zastupuje najmä spomínaná značka Gilette. Ak vyberáte darček pre muža, produktmi Gilette nikdy nič nepokazíte. Jedným z najpopulárnejších a najmodernejších modelov je Gilette Fusion – holiaci strojček stavaný špeciálne pre mužskú pokožku, ktorým sa dá jednoducho docieliť nádherne hladká tvár bez akéhokoľvek podráždenia.

Štýlové holiace strojčeky sú zaujímavým riešením!

Okrem tradičných Gilette holiacich strojčekov sa môžete rozhodnúť aj pre iné značky, ktoré sa špecializujú na výrobu štýlových holiacich strojčekov s vintage dizajnom. V ponuke sú aj holiace strojčeky v podobe originálnych britiev. Holenie sa takýmto originálnym holiacim strojčekom je veľký zážitok pre každého muža, ak teda vyberáte darček, aj toto môže byť skutočne dobré riešenie. Na záver sa možno pýtate, kde všetky tie holiace strojčeky a ďalšie produkty na holenie zoženiete... Naším tipom je e-shop Notino.sk, kde nájdete okrem širokého výberu parfémov, kozmetiky či drogérie aj všetky holiace potreby pre mužov na jednom mieste a za tú najlepšiu cenu.

Publikované: 27. 05. 2020

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Katka Kavová