Vlasové príčesky vám vráti sebavedomie

Oblečiete si nové šaty, dáte si záležať na líčenie, a napriek tomu je vám z pohľadu do zrkadla smutno. Poznáte to? Možno aj vás trápi jemné alebo riedke vlasy a nie ste spokojná so žiadnym účesom. Hlavu hore! Riešenie vášho problému je jednoduché. Vlasové príčesky vám dodajú krásu aj úsmev na tvári. Niekto má šťastie na kvalitný husté vlasy, niekomu príroda nadelila jemné chĺpky, ktoré môže už malým dievčatám pôsobiť nízke sebavedomie a nespokojnosť so vzhľadom. Vplyvom veku, chorôb, niektorých liekov alebo strese vlasy často vypadávajú a rednú. Účes nemá žiadny objem, pôsobí spľasnuto a niekedy sú dokonca vidieť lysiny. Prečítajte si, čím sa riadiť pri výbere príčesku a zatočte so svojím problémom raz pre vždy.

Aký príčesok si vybrať?

Príčesky sa delia na dve veľké skupiny: clip-in príčesky a príčesky pre trvalé nosenie. Clip-iny sa čoskoro naučíte napájať na vlasy sama. Hodí sa pre tých z vás, ktoré ste so svojimi vlasmi viac či menej spokojné a vo všedných situáciách vám ich vzhľad nevadí. Príčesky tak využijete iba v situáciách, keď sa chcete naparádit, napríklad keď pôjdete na oslavu narodenín, firemný večierok alebo do divadla. Príčesky pre trvalé nosenie rieši nespokojnosť s vlasmi z dlhodobého hľadiska. Kvôli aplikácii musíte navštíviť kaderníčku. Výsledkom budú krásne husté vlasy kedykoľvek a kdekoľvek, hneď ako vstanete z postele.

Kvalita hrá dôležitú úlohu

Najlepšie sú príčesky z pravých vlasov, pretože sú na pohľad i dotyk prirodzené, a teda prakticky nerozoznateľné od zvyšku vlasov. Ich cena však môže odradiť, býva dosť vysoká. Nákupom umelých príčeskov trochu ušetríte, ale po vyložene lacných ponukách určite nechoďte. Príčesky by boli rozoznateľné na prvý pohľad a celkový dojem z účesu by bol negatívny. Preto sa nebojte do príčeskov investovať. Neviete, kde kvalitné príčesky hľadať? Preskúmajte ponuku Oxy príčesky.

Publikované: 23. 01. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Katka Kavová