Hľadáte byty Žilina? Pozrite sa na aktuálnu ponuku Inzercia.sk

Bývate v tomto krásnom Slovenskom meste a hľadáte lepšie miesto na bývanie. Alebo sa sem plánujete presťahovať? Pozrite sa na byty Žilina v ponuke inzertného portálu Inzercia.sk Žilina je nádherným miestom na bývanie. Je štvrtým najväčším slovenským mestom, s unikátnou polohou pokiaľ ide o železničnú trasu, diaľnicu, aj malú vzdialenosť od českých hraníc – iba 25 km. Sídli tu Žilinská univerzita so siedmimi fakultami.

Byty v Žiline

Aké byty Žilina sú aktuálne k dispozícii? Ak máte záujem o kúpu bytu, krásny trojizbový byt sa predáva v ulici Lichardová. Je to priestranný a slnečný, 69mveľký byt za 104 000 €. Nie je kompletne zrekonštruovaný, ale vo väčšine izieb už sú vymenené staré okná za nové, plastové. Väčší trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii je k dispozícii na ulici Hečkovej (Hliny V). Má až 84 m2. Byt je slnečný, zateplený, so skvelým dispozičným riešením. K bytu patrí pivnica a nebudete mat problém ani s parkovaním. Cena je 139 900 €. Ak preferujte podnájom, páčiť sa vám môže zrekonštruovaná garsónka na Hlinách IV. Za 365 € mesačne, alebo prenájom trojizbového bytu za 550 € vrátane energií v obci Varín pri Žiline.

Domy v Žiline

Túžite po bývaní v rodinnom dome? Na Inzercia.sk nájdete novostavby aj staršie domy priamo v meste, alebo v okolí Žiliny. Ak hľadáte skutočne veľké dvojgeneračné bývanie, k dispozícii je dom starý 13 rokov priamo v Žiline. Cena je 320 000 €. Nachádza sa v ulici Trnová. Krásna radová štvorizbová novostavba so záhradou je k dispozícii za 219 000 €. Nachádza sa v katastrálnom území Závodie. Architektonicky veľmi podarené sú novostavby v obci Horný Hričov pri Žiline. Projekt Jakubka ponúka nadštandardné dvojpodlažné domy s certifikátom A0. Majú modernú architektúru, ktorou ale dokonalo zapadnú do dedinského koloritu. Cena za päťizbový dom je 186 000 €. TIP: Ďalšie domy na predaj Žilina. Mnohí však v okolí Žiliny hľadajú aj miesto vhodné k rekreácii. V okolí sa nachádzajú pekné dedinské domy, ale aj nádherné štýlové drevenice. Jedna z nich sa predáva 17 km od Žiliny a 7 km od Terchovej, v obci Belá. Chalupa má slušný pozemok aj zachovanú kachľovú pec. Cena je 40 000 €.

Kupujte a predávajte v bazáre taktiež nábytok

Bazár nábytku je praktické riešenie, keď sa nejakého potrebujete zbaviť, alebo si ho naopak lacno kúpiť. Ak sa sťahujeme do novostavby, mnoho starého nábytku a vybavenia sa nám už nehodí. Ponúknite ho včas na online bazáre. Niekedy ale riešime problém opačný. Z malého bytu sa sťahujeme do veľkého či dokonca do rodinného domu. Vtedy sa taktiež hodí online bazár, kde mnoho vecí zoženieme lacnejšie. Pritom vo veľmi dobrom stave. Kúpime tu aj zaujímavé kúsky k reštaurovaniu, historické, vintage, či dnes tak módne industriálne.

Publikované: 01. 08. 2019

Kategória: Bývanie

Autor: Katka Kavová