Tip na originálny darček: Ručne maľovaný portrét domáceho zvieratka

Hľadáte naozaj originálny darček pre niekoho blízkeho, ale neviete si rady? Nezúfajte, pripravili sme pre vás skvelý tip. Či už sa blížia narodeniny, Valentín, sviatok alebo dokonca svadba a vy nutne potrebujete zohnať originálny darček - Ručne maľovaný portrét zvieraťa na zákazku je darček ku každej príležitosti. Nielenže obdarovanému dáte najavo, ako veľmi pre vás znamená, ale predovšetkým nie je nad darček, ktorý v sebe ukrýva osobné kúzlo. Obraz môže tiež slúžiť ako milá spomienka na už zosnulého maznáčika. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako tento portrét objednať, ale aj ďalšie zaujímavosti.

Kto portréty maľuje a ako?

Ručne maľované obrazy domácich maznáčikov maľuje výtvarníčka Barbora Cirklová, ktorá za pomoci akrylových farieb a bavlneného plátna vytvorí úplne unikátny portrét zvieratka. Formát obrázku je 40 x 40 cm, kedy farby siahajú až k okraju, teda nie je nutné portrét rámovať. Farby vyberajte na základe toho, aby ladili a zdobili interiér vašej domácnosti.

Čo je potrebné na vytvorenie originálneho obrazu?

Ešte než celý proces maľovania začne, je nutné výtvarníčke odoslať kvalitné fotografie maznáčika, ktorého chcete namaľovať. Podotýkame, že fotografia musí byť naozaj kvalitná a najlepšie ostrá, aby na portréte vynikli všetky detaily - máme tým na mysli fúsky alebo napríklad srsť. Môžete tiež využiť možnosť zaslania viacerých fotografií, kedy výtvarníčka vyberie tie najatraktívnejšie či inak zaujímavé. Zvieratko odfoťte ideálne z profilu alebo poloprofilu na dobrom svetle.

Ako si objednať portrét?

Vami zvolené fotografie odošlite emailom na cirklova.b@gmail.com. Na eshope akrylka.sk musíte vyplniť vyplňovací formulár, potom vás do pár dní výtvarníčka skontaktuje a preberie s vami detaily. Balné a poštovné máte zadarmo.

Publikované: 08. 08. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Katka Kavová