Rozvoz jedla po Bratislave v podobe obedového menu sa stal realitou

Nemáte čas si zájsť na obed? Objednajte si ho. Donáška jedna rieši problémy so stravovaním, keď ste chorí, máte doma deti či niekoho, o koho sa staráte. Obedové menu Bratislava – to je služba bratislavskej reštaurácie v Lamači, ktorá behom koronavírusovej krízy naštartovala vo veľkom skvelú službu JedloBratislava.sk. Už nemusíte byť otrokom svojej kuchyne, svojich detí či rodiny, ktorá potrebuje navariť obed o dvoch chodoch. Donáška jedla až domov sa stala realitou.

Slovenská kuchyňa až domov

Objednať si pizzu, to šlo aj doposiaľ. Však projekt JedloBratislava.sk vsadil na to, že si aj tak dáme najradšej dobrú domácu slovenskú kuchyňu. Rezeň, vyprážaný karfiol, francúzske zemiaky, perkelt z kuracích stehien s haluškami, vyprážaný encián, listový šalát s kuracím mäsom a pestom... K tomu samozrejme polievka. Vitajte v normálnej slovenskej kuchyni a poďte sa poriadne naobedovať. Pretože presne takto vypadá ponuka z denného menu reštaurácii v Lamači a dovezú vám ho kamkoľvek po Bratislave. V dnešnej dobe je to presne tá služba, ktorá nám vytrhne tŕň z päty. Deti sú doma s každým zakašľaním, manžel má home office, babička je sama vo svojom byte a radšej by nemala nikam chodiť. Hotové obedy, ktorými sa o našich blízkych postaráme, sú pre nás spásou.

Ako si ich objednať?

Stačí dokonca v daný deň zavolať najneskôr do desiatej hodiny a objednať si obed. Druhá možnosť je tu pre tých, ktorí sa rozhodli stravovanie s projektom JedloBratislava.sk využívať pravidelne. E-mailom si máte možnosť objednať obedy na celý týždeň. Čo sa bude variť vyčítate vždy dopredu z jedálneho lístku. Vyberiete si vy aj vaša rodina. Obedové menu je za príjemnú cenu od 4,90 do 5,50 €. Polievka je k menu zadarmo.

Kam donáška jedla funguje?

Objednané jedlo vám privezú kamkoľvek po Bratislave. V Bratislave Lamči dokonca úplne zadarmo. Rovnako neplatíte za dovoz v prípade, že si objednáte 10 ks menu. Platí sa pri menšom počte menu a pri rozvoze do vzdialenejších častí v Bratislave, a to od 1 € do Dúbravky až po 4 € do Ružinova.

Dajte si dobrý obed aj s kolegami v práci

Avšak dobrý obed si nemusíte objednať len domov. Objednajte si obedy aj do zamestnania. Individuálne, ale aj pre celú vašu kanceláriu alebo dokonca celú firmu. Napadlo vás robiť porady príjemnejšie napríklad pri dobrom obede? Zabudnete na porady s raňajkami o 8:00 v pondelok, aj na olovranty s poradou v piatok po 16:00 hod. Za tie vás budú zamestnanci nenávidieť. Ale obed v stredu – to už áno. Rozvoz jedla vám zaistí aj klasické obedy do firmy. Pre zamestnancov to môže byť príjemný bonus naviac. Taktiež sa skráti dĺžka obedov na minimum. Čo vo chvíli, kedy chodia zamestnanci na dvojhodinové obedy, znamená zásadné zvýšenie produktivity práce. Nehovoriac o aktuálnom nebezpečenstve s koronavírusom.

Publikované: 07. 09. 2020

Kategória: Lifestyle

Autor: Katka Kavová