Vyzdobte svoj dom viacdielnymi obrazy, pomôžeme vám

Túžite po moderné, útulné domácnosti, ale neviete, ako na to? Stále máte zo svojho domu pocit, že je nedokončený, že v ňom nikto nebýva, napriek tomu v ňom bývate už niekoľko dlhých rokov? Dôvodom je málo bytových doplnkov, možno tiež prázdne steny, ktoré sa nedajú ľahko zaplniť. Zamerajme sa teda práve na prázdne steny. Drvivá väčšina ľudí zvolí montáž poličky, na ktorú dajú všetko, čo príde pod ruku. Lenže taký bytový doplnok nepatrí do modernej domácnosti. Do modernej domácnosti patrí najmä viacdielne obrazy, ktoré sú aktuálne hitom vo svete bývania. Aj keď sú viacdielne obrazy hitom vo svete bývania, zatiaľ je nevlastný kdekto. Naopak možno povedať, že ak do nich budete investovať teraz, budete medzi prvými majiteľmi. Neváhajte teda dlho a obrazy na stenu skladajúci sa z niekoľkých dielov kúpte do svojho zatiaľ nezařízeného domu. Viacdielne obrazy na stenu kúpite v mnohých skvelých prevedeniach a s mnohými krásnymi motívmi. Môže sa stať, že si pri samotnom výbere nebudete vedieť rady, s tým ostatne pomôžeme.

Keď máte radi neutralitu a jemnosť

V prípade, že ste milovníkom neutrality a jemnosti, odporúčame vám investovať do viacdielnych obrazov s motívmi krajiny, zvierat alebo prípadne s motívom miest. Jedná sa o ukľudňujúce obrazy na plátne, ktoré neurazí, napriek tomu sú nadčasovo elegantný. Do jedální si môžete kúpiť napríklad viacdielne obrazy s hodinami, ktoré sú väčšinou v neutrálnom prevedení a sú takzvane 2v1. Nielen, že sa bude jednať o krásny bytový doplnok, ale tiež sú to hodiny odhaľujúce, kto na obed alebo na večeru prichádza neskoro.

Keď milujete výraznosť

Medzi nami sa môžu nachádzať aj tí, ktorí milujú výraznosť. Dnes je napokon moderná mať neutrálne zariadenú domácnosť, ktorú rozbijeme nejakým kontrastom - takým kontrastom by pokojne mohol byť kontrastný viacdielny abstraktný obraz, ktorý si zavesíte trebárs do obývacej izby, kde krásne vynikne, nemyslíte?

Publikované: 27. 12. 2018

Kategória: Bývanie

Autor: Katka Kavová